niepłodność: klinika leczenia niepłodności, in vitro, leczenie bezpłodności - plast-med

 

Europejskie Centrum Leczenia
Niepłodności PLAST-MED

40-832 Katowice
ul. Witosa 21

Tel./ fax. (032) 352-10-40

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 20.00

Badanie piersi - KatowiceRegularne badanie piersi to najlepszy sposób, by ustrzec się nowotworów, a także innych chorób piersi takich jak zmiany torbielowate, zapalenie gruczołu sutkowego, mastopatia, chroba Pageta i wiele innych. Dlatego zaleca się samodzielne badanie piersi. Gdy coś zaniepokoi pacjentkę, najlepiej udać się do naszego Centrum w Katowicach. Nasi specjaliści w oparciu o nowoczesny sprzęt, wykonują kompleksowe badania piersi, takie jak USG, mammografia, rezonans magnetyczny, a także bardziej specjalistyczne badania, jak choćby biopsja mammotomiczna. Trzeba pamiętać, że wcześnie wykryte zmiany są całkowicie uleczalne, dlatego tak ważna jest profilaktyka. Plast-Med Katowice, to miejsce, w którym kompleksowo wspiera się zdrowie kobiet, tym bardziej, że domeną Centrum jest leczenie niepłodności, chorób układu rozrodczego i licznych chorób kobiecych.

Badanie piersi warto wykonać w przypadku takich objawów jak ból piersi czy też obecność wyczuwalnych w niej (palpacyjnie) guzków lub zgrubień. Niepokojącym sygnałem jest też zmiana wielkości i kształtu piersi, wyciek płynu z sutków, owrzodzenia, zaczerwienienie skóry piersi, pojawiające się wgłębienia, ucieplenie piersi oraz powiększenie pachowych węzłów chłonnych. W takim z takich przypadków najlepiej szybko zareagować i udać się na specjalistyczne badania, majace na celu diagnostykę chorób piersi. Badania te pozwalają szybko wykryć chorobę, określić stadium jej rozwoju, a także pomóc wybrać najskuteczniejsze metody leczenia.

Każda z pań, którą niepokoi dowolna zmiana w piersiach nie powinna zwlekać z wizytą u lekarza. Wystarczy umówić się na konsultację do poradni chorób piersi w naszym Centrum i wykonać niezbędne badania. Szybkie reagowanie to podstawa w leczeniu chorób piersi, na czele z nowotworem złośliwym, tym bardziej, że specjaliści i sprzęt medyczny są na wyciągnięcie ręki w Plast-Med Katowice.

Zapraszamy do kontaktu!
Projektowanie stron: Investmag